19’luk Çıtırla Bir Gece

Merhaba ben Bihter, 22 yaşındayım, 1.65 boyundayım, 53 kiloyum, kumralım, ölçülerim tam 90-60-95, popom biraz çıkıntılı ve çok çekiyor dikkat. Kendimi hangi ortamda bulursam bulayım hemen dikkat çekiyorum çünkü ben mükemmel bir “Femme Fatale”yim. Tabii zekamla da! Özel bir üniversitede son sınıf öğrencisi olduğum için staj bulmam gerekiyordu. CV’mi bir holding şirketine gönderdim. Ülkenin en büyük şirketlerinden biri beni görüşmeye davet etti ve kabul edildim. Bir hafta sonra işe başladığımda beni önce tüm çalışanlarla ve yöneticilerle tanıştırdılar. Bölümüm gereği amirler katında olacaktım. En çok beğendiğim birçok erkek vardı (35-50 yaş arası olgun, bakımlı erkekler). Neyse o gün holdingin CEO’su Aksel Bey ile tanıştım. İlk görüşte beni etkiledi, ağzım sulandı resmen ama tabii ki belli etmedim. Sadece elini sertçe sıktım. Ama anladım ve bana olan güvenim karşısında hayretle baktı. Günler geçtikçe Aksel Bey’le daha da yakınlaştık. Asistanı, o ve ben şimdi öğle yemeğine bile çıktık. Ancak birkaç gün sonra asistanını sürekli başka işlere gönderip benimle yalnız kalmaya çalıştı. Aksel harika bir adamdı, 1.90 boyunda, fiziği düzgün ve küçük bir göbeği var, bir erkekte bu tür göbek hoşuma gider. Esmer ve esmer karışımıydı ve çok yakışıklıydı. Ve çok zarifti çünkü her zaman İtalyan tarzında giyinirdi. Böyle giyindiği için her zaman dar kıyafetler giyerdi ve ben her zaman onun önündeki şişkin kocaman siki merak ederdim. Elbette çok şık giyinir ve bir iş kadını gibi kendime bakardım. Bir gün yemek yerken durdu, bana baktı ve doğrudan şöyle dedi: “Seninle yalnız kalmak istiyorum!” söz konusu Tek kelime etmeden “Hadi gidelim!” dedim. Söyledim. İkimiz de birbirimizi çok istiyorduk,

bunu biliyorduk ama tek kelime etmedik. Uyanır uyanmaz mesai saatleri içinde olmasına rağmen İstanbul’un en lüks otellerinden birine gittik. Odaya girer girmez ellerimi tuttu ve “Sana bakmak istiyorum!” dedi. dedi memnuniyetle gözlerimin içine bakarak. Daha sonra ilk öpücüğünü çeneme bıraktı. Dayanamadım, onu duvara sabitledim ve dudaklarını süpürmeye başladım. Ben iyiydim ama o inanılmaz bir şekilde diliyle ağzımı yaladı ve öptü! Birbirimizi soyunduk. Üzerimdeki buz mavisi dantelli iç çamaşırını görünce tam anlamıyla bir hayvan gibi hırladı ve ilk önce ağzıyla tangamı çıkardı. Sutyenimi çıkarmadan arkama geçti ve sırtımdan başlayarak eğilip belimi ve baldırlarımı yalamaya başladı. Artık iyice su içmiştim, bunu istiyordum. Nefes alışverişim giderek hızlandı. Bacaklarımdan birini tutup kaldırdı ve sırtımı yalamaya başladı. Dayanamadım, ona döndüm, uzanıp üstüne çıktım, boxerının içinden sikini çıkarıp yalamaya başladım. En az 19-20 cm idi! Ne ağzıma sığdı, ne elime sığdı. Ama bu ikimizi de daha da sinirlendirdi, ikimiz de harikaydık. Karşımızdaki büyük aynadan bana baktı. Daha sonra inledi ve ağzıma boşaldı. Her şeyi yuttum. Ama yine de yumurtası düşmedi. Sutyenimi çıkarıp göğüslerimi, karnımı ve kasıklarımı yalamaya başladığında ben de onun altında kıvranmaya başladım. İşini çok iyi biliyordu. İyice yaladı, ıslattı ve yumurtanın üzerine sürmeye başladı. Şimdi onu dürtebilsin diye gözlerinin içine baktım. Ve yavaşça itmeye başladı. O an harikaydı. Pilluni sykkii, otin sen kaiken äinn työntövoiman ächtlen ile. Bir süre içimde kaldı ve gelip gitmeye başladı. Muhteşemdi. Bir iki dakika sonra ikimiz de titriyorduk ve ben de bir hayvan gibi inleyerek orgazm yaşadım. Ve milyonlarca doğmamış bebeği üzerime yıktı çünkü sürekli hap kullanıyordum. Daha sonra birlikte duş aldık. Orada bulduğum bornozun askısıyla ellerini duş başlığına bağladım ve en az yarım saat boyunca suyun altında yaladım. Ama onun her yerini yaladım, kıçını bile! Hiçbir şey yapamadı. Aleti önümde durup yalvaran gözlerle şöyle dedi: “Kıçını bana yaklaştır, aletimi koy!” dedi. 

Tabii ki hayır 🙂 Bir saat orada bıraktım. O saat boyunca onu parmakladım ve iki orgazm yaşadım. Çok kızdı ve yalvardı. Daha fazla dayanamadım, önüne geçtim, testislerini deliğe götürmek için eğildim ve içeri girip çıktığımda inleyerek deliğe boşaldı. Su borusu gibiydi, spermi bacaklarımdan aşağı akıyordu… Yıkanıp, giyinip birlikte çıktıktan sonra bana şöyle dedi: “Bana yalvaran ilk kadın sendin, sonuncu olmanı istiyorum!” Orada bana dedi ve evlenme teklif etti. Ve şimdi evliyiz ve bir kızımız var. Kocam benden 22 yaş büyük ama harika bir seks hayatımız var. Anlattığım olay ilk karmaşamızdı ve 5 yıl önce yaşandı. Ama hâlâ aynı heyecanla seviyor ve sikişiyoruz. Bu harika!

Bir yanıt yazın