Amcamın Kızını Siktim

Herkese merhaba, üye numaram 31, adım Sinan. Askerden yeni çıktım. Teyzemin Cemil adında bir adamla seks yaptığına dair dedikodular duymuştum ama teyzemin böyle bir şey yapacağı hiç aklıma gelmezdi. Şehirdeyken akşam yapacak pek bir şey yoktu, arkadaşlarla bir kafede biraz vakit geçirdik ve sonra yattım. Ertesi gün erkenden kalkıp sabah 10.00 civarında tarlada çalıştık ve bir arkadaşımızın evinin bahçesinde sohbet ettik. Tam o sırada Cemil’in evimize doğru yürüdüğünü gördüm. Arkadaşıma: “Evde işim var, sonra görüşürüz!” Bunu söyledikten sonra Cemil devam etti… Jamil evimize geldikten sonra ortadan kayboldu. 

Duvarın arkasına tırmandım ve evin etrafına bakmaya başladım. Birkaç dakika geçti ve teyzemin ahıra doğru yürüdüğünü gördüm. Teyzem inekleri besleme bahanesiyle seks yapmak için ahıra giderken Jamil’in ahırda saklandığını sanıyordum. Ahırımız da üst üste dizilmiş ağaçlardan oluşuyor. Deliklerden içerisi rahat görünüyor. Evin önündeki çapanın sapını tuttum ve samanlığın arkasına doğru yürüdüm. Tahminimin yanlış olması durumunda, sanırım dikkatli olmalıyım, seks yaptıklarından emin olmalıyım. Ahırın arka tarafındaki çatlaktan baktığımda gözlerime inanamadım! Dizlerine kadar gelen güzel bir pantolondu ve teyzem güzel bir sik yalıyordu! Bir anda beynimde bir şimşek çaktı. Bir süre ona baktım, Cemil onu yaladıktan sonra teyzemin elbiselerini çıkarıp samanların üzerine koydum. Bu sefer güzel teyzemin amını yalıyor. Ahırın kapısını kilitleyemediler ve dışarıdan asma kilitle kilitlemek zorunda kaldılar. Kapıyı yerinde tutmak için sadece hasır sepet kullandılar. Sameer Teyze’nin amını yaladıktan sonra onu eğdi ve arkadan amına girdi. Böylece sessizce ileri doğru ilerledim, çapanın sapını tekrar taktım ve içeri girdim. Ağzımdan sürekli küfürler çıkıyordu. Beni gördüklerinde şaşırdılar. Çapanın sapıyla Jamil’e birkaç kez dürttüm. Jamil var gücüyle pantolonunu çekiştirdi ve zor olmasına rağmen onları çıkarmayı başardı. Teyzem benim de ona şaplak atacağımı sandı ve giyinmeden önce yüzünü ve başını korumak için cenin pozisyonuna geçti. Amcığı ve kıçı arkadan dışarı çıkıyordu.

Teyzemin hoş karşılamasını görmek beni büyük ölçüde bilinçsizce duygulandırdı. Onlara baktığımda penisim dikleşti ve artık zonkluyordu. Fermuarını açtım, aletimi çıkardım ve “İstediğin bu mu, kaltak?” dedim. Dedim ve teyzeyi saçları sarkık şekilde yere yatırdım. Aniden penisimi arkadan amının içine soktum ve onu deli gibi sikmeye başladım. Saçından tutup güzelce becerdim. Onu 10-15 dakika kadar siktikten sonra amının içine boşaldım… Hala çivi gibi olan amından aletimi çıkardı ve “Bu yeterli değil kaltak! Bu bir ceza!” dedi. Kıçına tükürdüğümde dedim, sonra aletimi kıçına soktum. . O ana kadar ses çıkarmayan teyze, “Yandım anne, dışarı çık!” dedi. Ama iki elimle belini tuttum ve kıçını sikmeye devam ettim. Bu öfkeyle çok çabuk teyzemin dar kıçını siktim. Birkaç dakika sonra teyzem gürültü yapmayı bıraktı ve ben onun kıçına şaplak attığımda inledi. Onunla tekrar seks yaptım, kıçının üzerinde uyudum, sonra teyzemi bırakıp dışarı çıktım… Bir hafta boyunca teyzemi yüz yüze göremedik. Teyzem bana “Saman yapacağım, lütfen gel bana yardım et!” dedi. Artık teyzem ve ben her gün seks yapıyoruz ve Jamil’in yerini aldım ve Jamil artık benim tarafımdan vurulma korkusuyla teyzemin yanına gidemiyor!

Bir yanıt yazın