Babam Yaşında Adama Verdim

Merhaba seks hikayesi okuyucuları arkadaşlar. Anadolu’nun küçük bir ilinde askerlik yaptım. Ben vardiyalı çalışıyordum ve oradaki kadınlar son derece askerdi, günde 5-6 kadın görüyordum. Bir gün santral başında otururken arkadaşım bana bir numara verdi, ben de aradım ve arkadaşıma gönderdim. Telefonu kapattı ve kendini aradı, ona bağlandım ve konuştular. O akşamın ilerleyen saatlerinde beni tekrar aradı, buluşmak istedi ve biz de görüştük. İlk ay mümkünse günde en az 2 saat sürekli telefonda konuştuk. Adı Mihriban’dı ama sonradan sahte isim olduğunu öğrendim. 

Bir gün beni evine davet etti ama köyün dışına pek çıkmadığım ve biraz içine kapanık olduğum için o güne kadar ona dokunmadım. Daha sonra arkadaşlarımdan onun ne kadar kötü bir köpek olduğunu öğrendim, tugayda onu tanımayan hemen hemen kimse yoktu. Tabii bunu öğrendiğimde pazara çıktığım ilk gün onu aradım. Vaktinin olmadığını ve 15-20 dakika süreceğini söyledi. Ben de “5 dakika sonra orada olacağım!” dedim. Dedim, kapattım, marketten taksiye bindim ve doğruca evine gittim. Beni kapıda eşofmanla karşıladı.

Beni selamladı ve “Değişiyorum!” dedi. Dedi ve banyoya gitti. Evde iki küçük çocuğu vardı. Su içmek için oturma odasından çıkıp doğrudan banyoya gittim. Uzun zaman oldu ihtiyacı kalmamıştı ama ihtiyacı kalmayınca “Hiçbir şeyim yok!” dedi. dedi ve eğildi. İlk başta onu mor adamına sürdüm ama o, “Çok kalın, kaldıramıyorum, giy şunu!” dedi. söz konusu Beşiğine koydum, sonra daha çok eğlence gerekti çünkü içeride çocuklar vardı. Eğer onu dürtmek istemezsem şöyle bağırırdı: “Canavar, yavaşça dürt!” Kulaklarım çınlıyor. Ama 15 dakika boyunca bu pozisyonda pompaladım. Bunun çaresi yoktu, dizleri sanki elektrik çarpmış gibi titriyordu. Başka seçeneğim olmamasına rağmen “Kapandım!” dedim. Bunu söyledikten sonra tüm bunları cebine boşalttım ve hemen oradan ayrıldım. Akşam aradı, konuştuk.

Bu bana şunu düşünmem için bir dakika verdi: “Daha önce hiç yumurta yemedim ve onun parçalanmasını engelleyemiyorum!” Sanki bacaklarının arasında hâlâ bir çapa varmış gibi geliyor!” bana şikayette bulundu. Tekrar buluşmak zorunda kaldılar. Mutta mika pillu, aynı zamanda en iyi şekilde, en iyi şekilde, bir kez daha bir şeyler yapmak için kullanılır.

Bir yanıt yazın