Çıtır Amını Açtı Verdi

Benim adım Serhat. Ben özel bir sektörde çalışıyorum. Ev sahibim, oldukça yaşlı bir gayrimüslim bayan. I give my rent on a monthly basis. They are good people. Rosa teyze, Tel Aviv’de bulunan ailesiyle kendi halinde bir bayandır. Bekar ama evde kalmış kızıyla birlikte oturur. Her zaman şanssız mıyım nedir, evde kalmak zorunda kaldılar. I never really had any intention of getting married. Ben oldukça memnunum.

Son kez kiranı vermek için Rosa teyzenin kapısını çaldığımda, teyze “Gel oğlum, bir çay içiver, utanmana gerek yok, sen bizim için sokulgan değilsin!” dedi. Samimiyetine güvenerek içeri adım attım. Başlangıçta çok endişeliydim çünkü genellikle endişeli bir yapım var. Bu yüzden, kadınlara karşı tutumum nedeniyle cinsel hayatım oldukça yavaş. Tahmin edersiniz ki, hızlı değil. Rosa teyze, çayları koyup geldikten sonra karşıma oturdu ve beni bir sürü soruyla sorgulamaya başladı. While descending from the top, of course the topic turned to sex. Başımın üzerine korktuğum şey geldi. Neden Rosa teyze benim cinsel durumumu sormak istiyordu ki? Şaşırdım ama sakin kaldım. “Seni uzun zamandır takip ediyoruz, ama hiç evde bayan misafir etmedin” dediğinde, “Benim böyle bir şey yapmam mümkün değil” dedim.

Önce gülümsedi, ardından bana dönüp, “Anlamadım be yavrum, olur mu öyle şey? Benden çekinme, rahatça konuşabilirsin yavrum, demek ki sen deneyim yaşamamışsın!” dedi. Tabii ki kayış koptu benim, ama “Madam, hiç görmez misin beni?” dediğimde, o da tabii ki bana gülerek cevap verdi. O kadar çok güldü ki odada tufan kopuyordu adeta. There is a difference between us, my dear. Ben çok şaşırmıştım. Kadın 75 yaşından genç gösteriyordu ve çok bakımlıydı. Pürüzsüz bir cilt, manikürlü ve pedikürlü eller ve ayaklar, mükemmel makyaj. You would think it’s 0- 5 if you saw it. “Senin gibi birine hiç ihtiyacım yok, kendim hallederim!” şeklinde cevap verdi. I thought to myself, “Okay, Serhat, you messed up, son. This woman is either a pervert or a transvestite.” Benim için tek çare kaçmak istemek ve o anda öyle yapmaktı. I was trembling when I arrived. Salona geçtikten sonra şaşkınlığımı atıp düşünmeye başladım. I wonder what he meant by that?

The next day at work, I had made up my mind. I was going to fuck Madam. Eğer beni rahatsız etmeye çalışırsa, onu kolayca alt edebilirdim. Sonunda, ben bir güçlü ve kuvvetli adamdım. Towards evening, I called and told him that I accepted his offer, and asked if he was available tonight. “Tonight, my daughter is staying at her friend’s. Bring the baby!” she said. When I pressed the doorbell in the evening, little did I know that I would soon be on the verge of having a heart attack. The door was opened, but no one was there. Hemen içeri girdiğimde kapının arkasında madamı görünce adeta şok oldum, kalbim duracak sandım. Anladımsa, o mu bildiğim kadın gitmiş, karşımda bir seks tanrıçası vardı…

Madam is wearing a sheer black body stocking, with a pair of high-heeled black suede shoes, her makeup is on point, and her hair is fabulous… I had gone crazy. “Come on sweetheart, let’s move to my love room!” he said and led me to his room. Sikim yavaş yavaş sertleşmişti. O kadar ustaca soyuyordu ki, hemen onun kölesi olduğumu hissettim. “Turn your back, my dear!” he said, taking out his knife in a calm manner. Hemen aklımdan geçirirken, beni domalttı ve göt deliğimi direkt yalamaya başladı. Kafam karışmıştı, o coşku, o keyif tarif edilemezdi. Başımın üzerinden kaynar sular boşalırken, o parmağını göt deliğime soktu. The mother is diving. We were spinning like crazy. I was desperate to see her vagina and finally, I saw it. Ben değilim mübarek, gerçekten Esenler garajı gibiydim. Hiç bu kadar büyük bir popo görmemiştim. Beni şaşkına çevirdi…

My dick has become rock hard and I slid it into her wet pussy. But then, she said, “Don’t forget to put your balls in too, sir.” I exclaimed, “Oh! What should I do, madam?” Arkadaşlar, gerçekten böyle bir şey hiç görmedim. İnanamıyorum. My balls and pussy were bouncing as I was fucking them with my cock. When he said “Hit me, hit me hard!” I started to fast and fiercely pound. The sounds of giggles were coming one after the other, and madam was dying of pleasure. “Yavrum, bütün eşyalarını buraya sok, el, ayak her şey girmeli, yanıyorum ben!” söylüyordu. Ben “Daha nasıl yapayım madam, zaten yapıyorum işte?” dedim. “Hit harder, it’s not enough,” he said as I had broken my back from fucking.

Baba, hiçbir şey işe yaramıyor! Sonra gözüm şamdanın yanındaki kilise mumuna benzeyen hayvan gibi muma gitti. I quickly put out the candle and took it out of the candleholder, then dipped it into the wax. O da bir tane daha alarak, “Daha, daha!” diye bağırmaya başladı. Eee yuh yani, kadının amına apartmanı sok, onu da alacak! Neyse, amında mum varken sikimi de götüne soktum ve öyle siktim. Oh my goodness, I penetrated her vagina deep, she can take it! Anyway, while there was a candle in her vagina, I inserted my penis into her anus and had sex like that. After a while, she moaned and had an orgasm. Of course, I’m also done. “Did you see the kitten, how cute?” she asked. Keşke görmeseydim, o ne şekildeydi öyle! “Oh be hanımefendi, ben değil siz beni yanlış anladınız, yani çok üzgünüm, bu nasıl olabilir?” diye söyledim. Böyleyim yavrum, bende öyleyim. “Ah, eğer kızımı görebilseydin, ne olurdu bilinmez!” diye konuştu. “Ben ayrılmak istemiyorum, lütfen kal!” dedim. I got dressed and left.

Ve sonra oradan ayrıldım. Hala şaşırmaktayım madamın amını düşündüğümde.

Bir yanıt yazın