Yengeme Sevişirken Yakalandım

Sıradan bir cumartesiydi ve oturma odasında televizyon izliyordum. Öğle vakti kuzenim Zainab geldi ve annemin evde olup olmadığını sordu. Ona evde olmadığımı ve ne zaman geleceğini bilmediğimi söyledim. Geçtiğimiz günlerde annem ve babam cumartesi günü birlikte balığa gittiler. Zainab lobiye girerken “Tamam, bekleyeceğim!” dedi. Yaklaşık 5 dakika geçti ve Zainab bana “Bunu sen mi yazdın?” diye sormaya devam etti. Bir soru sordu. Ne demek istediğini anlamadım: “Yüzen nedir?” dedim. “Sikinizde hiç sperm var mı?” dedi gülümseyerek. Şaşırdım ve birkaç saniye durdum, sonra bunun garip olmadığını düşündüm ve dedim ki: Evet, su sızıntısı var, neden soruyorsun? “bekleyin bekleyin!” Zaten cevap vermişti. Sonra bana çekici olmadığımı ve benimle ilgilenemeyeceğini söyledi. Erkekliğimden şüphe ettiğini ve bana eşcinsel dediğini söyleyerek giderek daha da acımasızlaştı. Ben de sinirlendim ve şöyle dedim: “Dinle, becer beni, bırak beni, fahişe!” Bunu söylediğimde yanıma geldi ve eşofmanımı yakaladı, “Hadi, sik beni!” Çıkarırken şunları söyledi. Eşofmanlarını çıkar. Öfke ve heyecandan titriyordum.

Zeinab: “Bakalım penisin dik mi?” dedi ve sikimi külotumdan çıkardı, eline aldı ve okşamaya başladı. Doğal olarak Dicky hemen ayrıldı. O kadar heyecanlıydım ki ne yapacağımı bilmiyordum. Daha sonra ağzına götürüp yalamaya ve emmeye başladı. Hala titriyordu ve ağır nefes alıyordu. Yalamaya devam etti ve beğenip beğenmediğimi sordu. Heyecandan ve sevinçten cevap bile veremedim ama bir anda ağzında volkan gibi patladı…. Zainab onu bütün olarak yuttu ve hiçbir tepki vermeden yalamaya devam etti. Aşağı inmeden önce yaklaşık beş dakika boyunca aletimi yalamaya devam etti. Sonra kendime geldim ve Zeyneb’in gömleğini vahşi bir hayvan gibi çıkardım, sonra sutyenimi çıkardım ve göğüslerini yalamaya başladım. Zainab inlemeye başladı. Sonra onu bırakıp pantolonumu ve ardından külotumu çıkardım. Tüyleri yüzünden amcıkları zar zor görünüyordu ama ıslak amcıklarından su damlıyordu. Sikimi hiç yalamadan amının içine sokmak üzereydim ama o “Hayır, hayır, ben bakireyim!” dedi. Birkaç saniye düşündüm ve ona katıldım. Sonuçta on yedi yaşındaydık ve bela istemiyorduk… Hemen Zainab’ın arkasına yürüdüm ve ona kıçını becereceğimi söyledim. “Evet!” Çok komik bir şekilde. Konuşurken eğildi ve kalçasını kaldırdı. Onun kıçını ve aletimi tükürdüm ve yavaşça kıçına soktum ve onu sikmeye başladım. Yorgun bir şekilde içeri girdim ve Zainab çığlık attı. Yan tarafta diğer teyzelerim (amcalarım) yaşadığı için ve beni duyacaklarından endişelendiğim için hemen ağzını kapattım. 5 dakika boyunca kolayca Zainab’ın kıçına girip çıktım. Elimle ağzını kapatmama rağmen elimi ısırıp tekrar çığlık attı…. Sonunda endişelendiğim şey oldu, kapı aniden açıldı ve amcamın eşi olan teyzem içeri girdi. Bir aile dairesi olduğu için kapıyı kilitlemek alışılmış bir şey değil. Teyzem daha tanışma fırsatı bulamadan bizi gördü. Korkmuş ve dehşete düşmüş bir halde kıçından çıktığımda, ben ellerimle penisimi kapatmaya çalışırken Zainab hemen kıyafetlerini yerden aldı ve onları amının üzerine koydu. Teyze şaşkınlıkla bize baktı. Ama biz çok korktuk ve teyzemize “Lütfen kimseye söylemeyin!” dedik. Dilenmeye başladık. Teyze gülerek “Hepimiz genciz, nasıl olur böyle bir şey?” dedi. “Dedi. Bizi en çok şaşırtan şey Zainab’la birbirimize bakmamızdı. Teyzem gelip Zainab’a bakire olup olmadığını sordu.” Ayrıca bakire olduğunu söyledi ve sonra teyzem bana “Bir kızın vajinasına dokunma!” dedi. “Açıklıyor. “Tamam teyze!” dedim. Söyledim “Üvey anne, ne yapıyorsun?” Teyzem beni elimi horozumdan çekmeye zorladığında dedim. Teyze “Şşşt!” dedi. » Zainab onu üstüne koyduğunda penisimi yakalayıp Zainab’ın kıçına ittiğini söyledi. 

Peki Zeinab nasıl çığlık attı? Teyzem sinirlendi ve Zainab’ı reddetti, “Eğer acıya dayanamıyorsan neden seks yapmaya çalışıyorsun, fahişe!” hırlamak Sonra bana şöyle dedi: “Görünüşe göre iş kucağıma düştü!” dedi sırt üstü yatıp eteğini kaldırdı ve külotunu yana doğru çekerek amına girmeme izin verdi. Durduğumda hemen teyzemin bacaklarına gittim ve onu amının içine sokmaya başladım. Teyzemle seks yaptığımda teyzem “Aslanımı it güzel teyzeciğim” dedi. Teyzemin amında ileri geri hareket ederek yaklaşık 10 dakika harcadım ve penisimin başı çok şişmişti. Neredeyse oradayım. Teyze anladı ve “İçeri girmeyin!” dedi. Hemen sikimi amının içinden çıkardım ve bir volkan gibi patladı. Yüzüne boşalma yayıldı ama boşalma yüzünden teyzemin yüzü görünmedi…. Teyze yüzünü yıkamaya geldi. Zainab ve ben evden çıktığımızda teyzem bana şöyle dedi: “Gelecek cumartesi erkekler gibi seks yapacağız ama sadece ikimiz. O aptal hakkında konuşma!” Cumartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum 🙂

Bir yanıt yazın